תפעול וניהול העסק - קורסים דיגיטליים

להובלת עסקים להצלחה

קורסים לתפעול וניהול עסק

יזמות והקמת עסק הם חלום של רבים, אבל הם “רק” החלק הראשון של הפעילות העסקית העצמאית. כל מיזם, עסק, וכן, גם פרויקט, יש לנהל באופן רציף ויומיומי, וכדי לעשות זאת באופן יעיל יש לדעת לנהל ולהשתמש בשיטות ובכלים הנכונים.

ניהול עסקי הוא, בסופו של דבר, המפתח להצלחת העסק ולצמיחתו.

ניהול עסק הלכה למעשה, דורש הקמת מרכז בקרה ושליטה שמורכב מפעולות יומיומיות רבות: הכנת תוכניות עבודה וביצוע מעקב פעילויות, ניהול יומן, תכנון ומעקב תקציב, ניהול לקוחות וספקים, הנהלת חשבונות בסיסית, הכנת חומרים וקבצים כגון מצגות ומסמכים, ביצוע סקרים ואפילו פעילויות כמו ניהול סיכונים ומשברים, סיעור מוחות למציאת פתרונות ועוד.

כל אלו דורשים להכיר לעומק כלים כמו כלי מיקרוסופט אופיס, גוגל וכן מושגים ותהליכים רבים.

סדרת הקורסים לתפעול וניהול עסק מיועדים לבעלי עסקים, למי שמשמשים כעוזרים עסקיים לאותם בעלי ומנהלי עסקים, אנשי אדמינסטרציה וגם לאנשי PMO ומביאים כלים שמטרתם לאפשר ניהול תקין, שוטף ויעיל של העסק.

מי שמעוניין לשמש בתפקיד עוזר עסקי ילבעלי עסקים ולמנהלים בכירים ימצא כאן שפע ידע לרכישת מקצוע.

למי מיועדים הקורסים?

כל הקורסים מיועדים לבעלי/בעלות עסקים ואף למובילי צוותים ומנהלים בארגונים

59 ₪
מיכל ליטבק - קורס ניהול סיכונים

ניהול סיכונים ותיעדוף – קורס דיגיטלי

בקורס ניהול סיכונים ותיעדוף נלמד לבצע את תהליך ניהול הסיכונים מתחילתו ועד סופו החל משלב הנחות היסוד ואתור הסיכונים, דרך הגדרת מדדים ותוכניות מניעה ועד הבקרה השוטפת. בקורס תקבלו אוסף של שיטות וכלים לניהול סיכונים למטרת מזעור נזקים לפרויקט, לתוכנית, לעסק או חלילה לגוף או לנפש.

240 ש"ח
מיכל ליטבק - קורס ניהול שינויים

ניהול שינויים בפרויקט – קורס דיגיטלי **בקרוב**

בקורס לניהול שינויים בפרויקט מבית מיכל ליטבק זה תלמדו על השיטות והשלבים לנהל שינויים שעלולים לצוץ לתכולת הפרויקט באופן מקצועי.

₪125
מיכל ליטבק - קורס סיעור מוחות

סיעור מוחות יעיל לקבלת פתרונות איכותיים – קורס דיגיטלי

כדי להפיק את המירב מתהליך סיעור מוחות, יש לנהל אותו נכון מתחילתו ועד סופו . בקורס לביצוע תהליך סיעור מוחות יעיל נכיר את כל 4 שלבי התהליך החל ממיקוד בבעיה, דרך תכנון המפגש וביצועו, טכניקות לעידוד רעיונות, שיטות לסינון ומיון, בחירת הפתרון הנבחר ויישומו הלכה למעשה.

80 ₪
מיכל ליטבק - קורס SWOT

שימוש יעיל במודל SWOT – קורס דיגיטלי

מודל SWOT הוא מודל המשמש כבסיס לתכנון אסטרטגי של מטרות ולבניית תוכנית פעולה. בקורס נכיר לעומק את כל אחד מחלקי המודל (חוזקות, חולשות, הזדמנויות, איומים), נגדיר מטרות ונאתר מרכיבים. בהמשך נסנן מרכיבים, נגדיר סדרי עדיפות, ננהל סיכונים ונבנה תוכנית פעולה.

₪490
מיכל ליטבק - קורס 7 השלבים לבניית מצגת מנצחת

7 השלבים לבניית מצגת מנצחת

קורס 7 השלבים לבניית מצגת מנצחת מיועד לכל אחד ומלמד את תורת הכנת המצגות מהיסוד ועד המוצר המוגמר! לא נדרש ידע מקדים כגרפיקאי. כל הכלים והידע הנדרש לכך נלמדים בקורס הזה.